लुटन सके लुट नेपालमै हो छुटले बालुवाटार हल्लायो – हेर्नुहोस् भिडियो यस्तो छ

 अनलाइनखबर पाटी     ४ फाल्गुन २०७५, शनिबार

शीतलनिवास अगाडि गेटमा पशुपती शर्माको गीत बजाउन जनताबाटै दबाब, अब के होला ?


पशुपती शर्माले नेपाली राजनितिमा अहिले भैराखेको अराजकता र वास्तबिकतालाइ समेटेर बनाएको गीत भाइरल भएपछी अब त्यो गीतलाउ रास्ट्रपति भवन अगाडि लगेर बजाउनु पर्नेमा सामाजिक सब्जालमा जनताहरुले जोड दिएका छन।

१८ करोडको गाडि र डेड अर्बको हेलिकप्टरको कुरालाइ गीतमा समेटेपछी पशुपती शर्माको गीतमा लाइक को ओइरो बर्सेको छ र गीतले नेपाली परिवेशलाइ ठ्याक्कै दर्शाएको छ।उक्त गीतको चौतर्फि चर्चा छ । आउनुहोस भिडियोमै हेरौ अनि कमेन्टमा भन्नुहोला , के यो गीत शितल निवासको गेटमै लगेर बजाउनु उचित होला त??
भिडियोमा

शीतलनिवास अगाडि गेटमा पशुपती शर्माको गीत बजाउन जनताबाटै दबाब, अब के होला? DADA DON 1 Day Ago
FACEBOOK PREV ARTICLE NEXT ARTICLE
पशुपती शर्माले नेपाली राजनितिमा अहिले भैराखेको अराजकता र वास्तबिकतालाइ समेटेर बनाएको गीत भाइरल भएपछी अब त्यो गीतलाउ रास्ट्रपति भवन अगाडि लगेर बजाउनु पर्नेमा सामाजिक सब्जालमा जनताहरुले जोड दिएका छन। १८ करोडको गाडि र डेड अर्बको हेलिकप्टरको कुरालाइ गीतमा समेटेपछी पशुपती शर्माको गीतमा लाइक को ओइरो बर्सेको छ र गीतले नेपाली परिवेशलाइ ठ्याक्कै दर्शाएको छ।

उक्त गीतको चौतर्फि चर्चा छ । आउनुहोस भिडियोमै हेरौ अनि कमेन्टमा भन्नुहोला , के यो गीत शितल निवासको गेटमै लगेर बजाउनु उचित होला त??
भिडियोमा:

बास्तबिक कथा बस्तुमा रहेर धेरै गीत गाउने गायक पशुपती शर्माको नयाँ गीत सार्वजनीक भएको छ । लुट्न सके लुट बोलको उक्त गीत गायक शर्माले बिहिवार आफ्नै आधिकारीक यूटूब च्यानल मार्फत भिडियो सहित सार्बजनीक गरेका हुन्।

 

तपाईको प्रतिक्रिया

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

भर्खरै
पत्रपत्रिकाबाट