बौद्धमा अन्तरास्ट्रिय स्तरको कर्माज रिसोर्ट सन्चालन हुदै

 अनलाइनखबर पाटी     १९ फाल्गुन २०७६, सोमबार

काठमाडौं । आउँदो फागुन २३ गने कर्माज लेजर इन रिर्सोटको सञ्चालनमा आउने भएको छ ।  बौद्धको पिपलबोटबाट तामाङ्ग गुम्बा जाने बाटोमा १५० मिटर भित्र पर्ने ७ रोपनी क्षेत्रफलमा आधुनिक र आकर्षक सुविद्यासहित रिसोर्ट सञ्चालनमा आउने भएको हो ।

उक्त रिर्सोटमा स्विमिङ्गपुल, जिम, जुम्बा, सोना, स्टिमका साथै खुल्ला बगैँचामा साथीहरु वा परिवारको साथमा स्वस्थ खानाको स्वाद लिन सकिने कम्पनीका अध्यक्ष सन्तोष थापाले बताए ।

पाहुनाहरुको सुबिधाको लागि रिसोर्टले १५ वटा अत्याधुनिक सुबिधा सम्पन्न कोठाहरुको व्यवस्थापन गरेको छ । स्वदेशी तथा विदेशी पाहुनालाइ मुख्य रुपमा सुविद्या दिने गरी रिर्सोट सञ्चालनमा आउने भएको कम्पनीका निर्देशक मनिस ढकालले बताए ।

तपाईको प्रतिक्रिया

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

भर्खरै
पत्रपत्रिकाबाट