प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीबाट राष्ट्रका नाममा सम्बोधन, आउने दुई साता थप कष्टकर हुने

 अनलाइनखबर पाटी     २५ चैत्र २०७६, मंगलवार

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले मंगलबार राष्ट्रका नाममा सम्बोधन गरेका छन् । सरकारी निवास बालुवाटारबाट राष्ट्रका नाममा सम्बोधन गर्दै प्रधानमन्त्री ओलीले कोरोना भाइरसको जोखिम रोक्न सरकारले लिएको कदम, जारी लकडाउनमा नागरिकको साथ, स्वास्थ्य सेवा, परीक्षण र उपचारबारे सम्बोधन गरिरहेका हुन् ।

उनले सिङ्गो विश्वको मानव जगत्मा ७४ हजारभन्दा बढीको कोरोना सङ्क्रमणका कारण मृत्यु भइसकेकामा निधन भएका सबै नेपाली र विश्वका नागरिकप्रति हार्दिक श्रद्धाञ्जलि व्यक्त गर्दै उपचारतहरुको स्वास्थ्यलाभको कामना गरेका छन् ।

उनले नेपालमा साझा प्रयत्नले सङ्क्रमितको सङ्ख्या नौ जना मात्र भए पनि जोखिम कायमै रहेको उल्लेख गर्दै लकडाउनका कारण प्रभावित मजदुर, विद्यार्थी र व्यावसायीलाई सहानुभूति व्यक्त गरेका छन् ।

उनले आउने दुई साता थप कष्टकर हुने भन्दै जहाँ छौं त्यहीं रहौं भनेका छन् ।

ओलीले उपचारमा रहेका स्वास्थ्यकर्मीलाई ड्युटीमा रहेका बेलासरह सम्वोधन गर्ने बताए । उपचारको पहिलो तहमा बस्नेलाई सत्प्रतिशत, दोस्रो तहमा बस्नेलाई ७५ प्रतिशत र तेस्रो तहमा बस्नेलाई ५० प्रतिशत भत्ता उपलब्ध गराउने उनले बताए ।

यसअघि प्रधानमन्त्री ओलीले सो विषयमा यही चैत ७ गते राष्ट्रका नाममा सम्बोधन गरेका थिए ।

तपाईको प्रतिक्रिया

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

भर्खरै
पत्रपत्रिकाबाट