कांग्रेस नेता लामाको पहलमा मेलुङ गाँउपालिकामा स्वास्थ्य सामग्री वितरण

 अनलाइनखबर पाटी     २१ जेष्ठ २०७८, शुक्रबार

शोभित उप्रेती – जेष्ठ २१, दोलखा | दोलखा जिल्लाको मेलुङ गाउपालिका वडा न. ६ को बिपत ब्यबस्थापन समितिले गाउपालिकाका स्वास्थ्य  चौकीहरुमा  स्वास्थ सामग्री वितरण गरेको छ |

बिपत समिति मार्फत मेलुङ स्वस्थ्य चौकी लाई ५ वटा आइस्युलेसन बेड र अक्सिजन शिलिन्डर ३ वटा र मेलुङ १ पवटीमा  २ वटा आइस्युलेसन बेड र २ वटा अक्सिजन सिलिन्डर सहित,  पि पि य ५ थान र सेनिटाइजर, केहि मास्क, लगाएतका स्वास्थ्य  सामाग्री वितरण गरेको छ |

नेपाली कांग्रेस दोलखाका युवा नेता आदरणीय  बर्मा लामाको अगुवाइमा गरीएको स्वास्थ्य सामग्री वितरण कार्यक्रममा मेलुङ  गाउँपालिका प्रबक्ता तथा  वडा न ३ को वडा अध्यक्ष हिरा कुमार तामाङ , वडा न १ का वडा अध्यक्ष इश्वर कोइराला, स्वास्थ प्रमुख राम बहादुर योगी र कपिलमणि न्यौपाने लगायतको उपस्थितिमा स्वास्थ्य सामग्री वितरण गरिएको बिपत ब्यबस्थापन समितिका अध्यक्ष तथा मेलुङ गाउपालिका वडा न. ६ का वडा अध्यक्ष कुसुम लामाले अनलाइन खबर पाटीलाइ बताउनु भयो |

सो कार्यक्रम तथा बिपत ब्यबस्थापन समितिलाई धन्यबाद दिदै  मेलुङ  गाउँपालिका प्रबक्ता  तथा  वडा न ३ को वडा अध्यक्ष हिरा कुमार तामाङले यो विषम परिस्थितिमा केहि व्यक्ति तथा गैरजिम्मेवार समुहहरुले आफूखुसी सहयोग रकम तथा चन्द उठाउने  र मनलागी ढंगबाट अव्यवहारिक तबरले खर्च गर्दा बिकृति जन्मी रहेको हुँदा व्यक्तिगत प्रयोजनका लागि  नभई यसरी सस्थागत हुने गरी एक द्द्वर मार्फत कार्य गर्न आग्रह गर्नु भयो |

नेपाली काँग्रेस दोलखाका युवा नेता बर्मा लामाको बिशेष पहलमा जापानमा रहनु भएको शम्भु केसीको नेत्रित्वमा गौरीशकर बिजनेस ग्रुप दोलखा जापानबाट ६ वटा अक्सिजन सिलिन्डर बिपत ब्यबस्थापन समितिलाई उपलब्ध भएको हो |  र अन्य स्वास्थ्य सामग्री बिपत ब्यबस्थापन समितिले व्यवस्था गरेको थियो | नेता लामाले सहयोगी मनहरुलाइ जोड्दै  स्वास्थ्य सामाग्री  बिपत ब्यबस्थापन समिति उपलब्ध गराई मेलुङबासिलाइ यो विषम परिस्थितिमा सहयोग गर्नु भएको छ |

नेता लामाले  मेलुङको जनता बिरामी पर्दा चरिकोट ,काठमाडौ लैजानु नपरोस र मेलुङ भित्रै  उपचार होस भनेर देश बिदेशमा बस्नु हुने साथिहरुसंग सहकार्य गरेको उहाको भनाइ छ |

सबै सहयोगि मनका धनी मित्रहरु तथा मेलुङ वडा न ६ को  बिपत ब्यबस्थापन समितिलाइ धन्यबाद दिदै नेता कुनै पनि जटिल परिस्थिको सामना गरी मेलुङ बासीलाई अफ्ठ्यारोमा पर्न दिन्न भन्दै , यो विषम परिस्थितिमा अझै जटिल स्वस्थ्य सामग्रीहरु उपलब्ध गराउनु पर्ने छ, त्यस प्रक्रियाका लागि जनप्रतिनिधि, स्वस्थ्य प्रमुखहरु र बिपत बयाबस्थापन समितिसंग सल्लाह गरेर आवश्यक पर्ने सामग्रीहरु ल्याउने प्रतिबद्धता ब्यक्त गर्नु भाएको छ |

डाडाखर्क स्वस्थ्य चौकीलाई २ थान बेड र १ थान अक्सिजन सिलिन्डर र वडा न ३ को स्वस्थ्य चौकीलाई २ थान बेड र भेडपु स्वस्थ्य चौकीलाई पनि २ थान बेड भोलि तिर वितरण गर्ने तयारी रहेको बिपत ब्यबस्थापन समितिका अध्यक्ष कुसुम लामाले बताउनु भयो |

तपाईको प्रतिक्रिया

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

भर्खरै
पत्रपत्रिकाबाट