कांग्रेसलाई बिजय गराउने उद्घाेष गर्दै कार्यबाहक अध्यक्षकाे जिम्मेवारी लिए तमाङले

 अनलाइनखबर पाटी     १५ चैत्र २०७८, मंगलवार

 चरिकोट १४ चैत ।  नेपाल दरुण दल जिल्ला कार्यसमिति दोलखाको कार्यबाहक अध्यक्षमा चित्रकुमार तमाङलाई जिम्मेवारी दिईएको छ ।            आज तमाङलाई नेपाली कांग्रेस दोलखाका सभापति बर्मा लामाको उपस्थितिमा कार्यबाहक अध्यक्षको जिम्मेवारीको पत्र  दिएको हो । नेपाल तरुण दल दोलखाको अध्यक्ष दावासाङ्गे शेर्पा नेपाली कांग्रेस दोलखाको सचिबमा बिजयी भए पश्चात् तरुण दल दोलखा अध्यक्ष बिहिन अबस्थामा थियो । आज शेर्पाले एक पत्र लेख्दै कार्यबाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी दिएका हुन् । चित्रकुमार तमाङ दोलखाका युवाहरु माझ लोकप्रिय नेता हुन् ।    स्थानिय निर्बाच नजिकीदै गर्दा तरुण युवाहरु परिचालन गर्न पनि तमाङलाई कार्यबाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी दिईएको पार्टी सचिब दावासाङ्गे शेर्पाले बताए । उपाध्यक्ष रहेका तमाङलाई कार्यबाहक अध्यक्ष दिएकाे हाे।

तपाईको प्रतिक्रिया

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

भर्खरै
पत्रपत्रिकाबाट